Інформація для батьків



ОГОЛОШЕННЯ
 2024-2025 навчального року
Зарахування дітей до першого класу початкової школи  здійснюється на безконкурсній основі.  
Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:
·         заява на ім’я директора школи;
·         копія свідоцтва про народження дитини;
·         медична картка встановленого зразка + картка щеплень.
В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти .

Наша школа чекає  на Вас за адресою:
м. Гуляйполе, вул. Вербова, 2







Загальношкільні батьківські збори - друга неділя наступних місяців: жовтень, березень.Класні батьківські збори - друга неділя наступних місяців: жовтень, грудень, березень, травень.

                                                           Організація освітнього процесу 

   Структура навчального року (за  семестрами), а також  тривалість навчального тижня встановлюються закладом у межах часу, передбаченого освітньою програмою та навчальним планом, згідно чинного законодавства.
 Щоденна кількість і послідовність навчальних занять визначається розкладом уроків, що складається відповідно до санітарно-гігієнічних та педагогічних вимог, затверджується директором за погодженням профспілкового   комітету.
В Закладі проводяться індивідуальні заняття, працюють гуртки, клуби за інтересами учнів, факультативи, спортивні секції та позакласна робота з  предметів, передбачені розкладом і спрямовані на задоволення освітніх інтересів учнів, їхнє  виховання та  розвиток творчих  здібностей і  обдарувань.
Тривалість  уроку  в  першому  класі  початкової  школи становить 35 хвилин, у 2 – 4 класах – 40 хвилин,  в усіх інших класах - 45 хвилин. Різниця в часі відпрацювання навчальних годин  перших – четвертих  класів обліковується і компенсується проведенням додаткових індивідуальних занять та консультацій з учнями. Заклад може обрати інші, крім уроку, форми організації освітнього процесу.
Тривалість перерви між уроками встановлюється із урахуванням потреби в організації активного відпочинку і харчування учнів, але не менше 10 хвилин та великої перерви – 20 хвилин.

 Зміст, обсяг і характер домашніх завдань з кожного предмету визначається вчителем відповідно до педагогічних і санітарно-гігієнічних вимог  з урахуванням  індивідуальних особливостей учнів.


ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ В ДОРОЗІ: ПОРАДИ САЙТУ «ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ»

Поради для батьків:  https://bit.ly/3QKAGfo 





Як створити довірливі стосунки з дитиною
Любов іноді дається нелегко, серед її основних принципів – довіра й безпека, які ще треба налагодити. Але якщо вони будуть присутні у стосунках між батьками й дітьми, знаходити вихід зі складних ситуацій буде набагато легше. Довіра, безпека й любов взаємопов'язані, їх можна віднести до трьох складових щасливого сімейного життя і щасливого дитинства ваших дітей. Далі наводяться сім стратегій створення довірливих стосунків з дитиною.

Стратегія № 1: самі практикуйте те, що проповідуєте
Установлення довірливих стосунків з вашою дитиною подібне лідерству. Якщо лідер робить правильні речі, люди, для яких він є провідною й авторитетною особою, будуть слідувати за ним. Якщо ви кажете дитині, що їй корисно їсти овочі, а самі їх не їсте, то виробите «неправильну річ» і даєте її підсвідомості хибне повідомлення. Будьте не тільки формальним, а й неформальним лідером: впливайте на малюка своїми вчинками, своїми якостями й сприйняттям вас як людини, в якої слова не розходяться зі справами. Вибудовуйте зв'язок між вами й вашою дитиною, практикуючи те, що проповідуєте ви самі.

Стратегія № 2: учіться слухати
Більшість дорослих не надають достатнього значення навичкам слухання під час спілкування із власними дітьми. Це неправильно. Щоб завоювати довіру своєї дитини, ви повинні завжди прислухатись до того, що вона каже. Не використовуйте критичних висловлювань і тим більше тих висловлювань, що засуджують, не підходьте до обговорення виключно зі своєї власної позиції, яка не визнає іншої думки. Знаючи, що ви її слухаєте, ваша дитина буде почуватись більш комфортно, а отже, про своє життя буде розповідати більш відкрито й довірливо.

Стратегія № 3: кажіть правду
Якщо ви будете казати своїй дитині правду із самого початку, з перших днів її життя, це призведе до формування міцного зв'язку між вами і, звісно, разом з ним прийде й довіра. Наскільки це можливо, майте справу з вашою дитиною або дітьми на рівні виключно чесних стосунків; наприклад, якщо він (або вона) питає, чи буде болючим укол на прийомі в лікаря, скажіть правду, слова якої будуть повністю відповідати віку вашої дитини. Звісно, треба враховувати вікові особливості вашого малюка, щоб правда не виявилася для нього травмуючою.

Стратегія № 4: обіцянки не повинні порушуватись
Не давайте вашим дітям обіцянок, яких ви не зможете дотриматись. Це може бути досить важко і проблематично, тому що ситуації можуть змінюватись. Однак постарайтеся докласти всіх зусиль, оскільки порушення обіцянок може руйнівно позначитися на ваших стосунках з дитиною. Якщо тато каже, що у вихідні збирається дивитись футбольний матч і не зможе погуляти, то він дійсно повинен буде робити тільки це, бо в іншому випадку наступного разу, коли щось пообіцяє, діти будуть сумніватися, чи дійсно тато каже це серйозно і чи можна вірити його словам. Якщо вам здається, що ви не зможете стримати свою обіцянку, краще розкажіть дитині про це заздалегідь та обов'язково поясніть причину.

Стратегія № 5: покарання не повинні бути голослівними
Якщо ваша дитина зробила щось погане й у якості покарання для неї ви оголосили, що вона цілий тиждень не дивитиметься телевізор, подумайте, чи зможете ви насправді дотриматись того, про що кажете. Зрозумійте, що сенс навіть не в силі та адекватності покарання, а в тому, що подібні ситуації – це хороший привід стримати своє слово й тим самим зміцнити свій авторитет. Тому покарання повинні бути реальними та здійсненними. Дивно, але це допомагає побудувати довірливі стосунки з вашою дитиною.

Стратегія № 6: високо цінуйте чесність і щирість
Дайте дітям зрозуміти, що ви дуже цінуєте, коли вони чесні та щирі з вами. Це дозволить установити по-справжньому довірливі стосунки між вами й дитиною. Крім того, ви будете допомагати і сприяти тому, що ваш малюк виросте цілісною людиною. Як кажуть, «Кажи, що думаєш, і думай, що кажеш». Це має значення в контексті щирості та поваги до свого співрозмовника.

Стратегія № 7: будьте послідовними
Якщо вдома у своїй родині ви активно пропагуєте певні правила, проаналізуйте, чи виконуєте ви їх самі. Порозмовляйте з дітьми й розкажіть їм про свої очікування. Те, що ви скажете, повинно бути чітким і зрозумілим. Жодної двозначності й неоднозначності, усе просто й доступно для сприйняття. До того ж переконайтеся, що встановлені правила незмінні, що ви не міняєте їх із приводу й без. У ваших дітей ніколи не повинно виникати сумнівів щодо вас.
Наказ "Про переведення учнів та нагородження Похвальними листами "За високі досягнення у навчанні" 2020
Наказ "Про зарахування до складу учнів 1 класу" 2020
Наказ "Про переведення учнів та нагородження Похвальними листами "За високі досягнення у навчанні" 2019
Наказ "Про зарахування до складу учнів 1 класу" 2019р.
Наказ "Про здобуття учнями 11 класу повної загальної середньої освіти" 2018
Наказ "Про зарахування Шрамка С.В. до 1 класу" 2018р.
Наказ "Про здобуття учнями 9 класу базової середньої освіти" 2018р.
Наказ "Про зарахування до складу учнів 1 класу" 2018 р.
Наказ "Про переведення учнів та нагородження Похвальними листами "За високі досягнення у навчанні" 2017-2018 н.р.


Департаметн освіти і науки Запорізької ОДА